Jdi na obsah Jdi na menu
 


Expo 2009

Díky nezdolné síle našeho mužstva jsme překonali né moc příznivé počasí a uspořádali jsme príma večer. Kdo přijel, určitě bude vzpomínat!

Obrazek

Děkujeme našim manželkám a přítelkyním za trpělivost při přípravě akce a také naší trenérce Báře za trpělivou drezůru nás Starých bláznů!

Tak ladné pohyby z nás nikdy nikdo nedostal...
Vidíte tu brilantní koordinaci pohybů (...svalstva břišního)!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav

(Milan Adamík, 15. 12. 2009 17:02)

Milí Rackovjáci,
jsem rád, že prostřednictvím internetu mohu být kdykoliv ve své rodné dědině.
Jsem potěšen, jakým bohatým kulturním životem Racková žije. prohlížím si fotogalerii a připadám si, jskobych na jednotlivých akcích (vodění medvěda, Poupata, drakiáda a ostatní - moc se mi líbí vánoční strom!) byl.
Přeji vám všem hezké prožití Vánočních svátků a mnoho zdraví a tvůrčího potenciálu v novém roce!
Váš Milan Adamík, Plzeňák z Rackové. 54713 1304117310

Triko

(Hana, 20. 7. 2009 11:38)

Vždyť to říkám, staří blázni si vystačí i sami....Na co Expo????Kontakt mám zanechyný po celé Rackové takže buďto u bráchy "Bukši" nebo u Slavíčků nebo si to vyzvednu u Karla v hospodě.
Jinak chválím poupata - velmi podařená taškařice a těším se za 14 dnů že je uvidím live!

Poděkování poupatům

(Barča, 19. 7. 2009 17:16)

Děkuji všem poupatům, za krásnou kytici růží a taky za skvělý taneční výkon , který předvedli. No, zkrátka překvapili jste - takové nadšení jsem opravdu nečekala. Jste super blázni !!!

trika

(SBR, 18. 7. 2009 18:55)

HANI, musíš na sebe nechat kontakt na emailu. Pokud bude víc zájemců, trička se můžou ještě dodělávat i po akci. Cena je stále stejná.

To neva

(Hana, 18. 7. 2009 18:48)

To nevadí,že to počasí nevyšlo vždyť vy to děláte hlavně sobě pro radost jak tak vidím ty fotky. Za 14 dnů ¨na značkách". PS. Nezbylo náhodou jedno triko L. Koupím./ale pozor to není aukce jako že mi teď budete všicni nabízet triko za nehorázný prachy/